Заходи з національно-патріотичного виховання

Конкурсу читців - декламаторів ,,Чисті роси".

Поезія - один з найелегантніших винаходів людства.Перефразовуючи слова поета Бориса Грінченка, можна сказати, що поезія,,нас охрестила на людину, піднявши з чотирьох до піднебесь".Вона потрібна всім- поети так само потребують читачів,як і читачі поетів.

20:47 01.11.2023

Маю хустку вишивану на чотири роги...

Попри всі виклики часу, попри всі випробування ми не дамо відійти у забуття українським традиціям, українському національному одягу. Сьогодні з самого ранку наш Крилоський ліцей зацвів різними барвами української хустки. Маленькі школярки, юні дівчата, поважні учительки прикрасили себе українськими хустками, долучилися до всеукраїнського флешмобу " Одягни хустину - підтримай Україну". У 3 та у 9 класах пройшли цікаві виховні заходи. Третьокласники розгадували ребуси, розмальовували орнаменти хусток, складали сенкан та впорядковували прислів'я про українську хустку. Змістовною і цікавою була розповідь вчительки Духович Наталії. Для дев'ятикласників теж надовго в пам'яті залишаться спогади про сьогоднішній день. Цікава інтерактивна гра, прекрасні моделі в українських хустках з різних регіонів України дали змогу переконатися в вічності українських звичаїв. Допомогла поринути у цей барвистий хустиновий світ вчителька Мацапула Наталія. Організовано і неповторно пройшли уроки в 10 класі з англійської мови ( вчителька Пашинська Галина) та в 5 класі з Досліджуємо історію і суспільство (учителька Питель Софія). Англійською було озвучено про традиційну українську кухню та зроблено порівняння з кухонними традиціями інших народів, а п'ятикласники досліджували свої права та вміння їх відстояти. Толерантність та правда мають неодмінно принести українцям мир і перемогу! Носімо українське, пишаймося українським, підтримуймо українське, борімося за українське! Бо ми того варті! Все буде Україна!

21:59 08.12.2022

Майстер-клас "Виготовленню окопних свічок".

Кожен з нас в цей нелегкий час думає чим долучитися до прискорення Перемоги і миру. Тому ще однією акцією тепла і добра для наших мужніх захисників у Крилоському ліцеї став майстер-клас волонтерів Крилос Новітній по виготовленню окопних свічок. Кипів у посудині віск, кипіла у дітей робота. А в думках снувалася молитва до Господа за воїнів: поверніться живі, поверніться з перемогою! А до всіх небайдужих звертаємося з проханням: допоможіть нам зібрати віск, парафін, недопалені свічки. Ми перетворимо їх на вогники тепла і світла в окопи наших захисників. Все буде Україна! Миру і добра українському народу! Слава Україні! Героям слава!

21:44 08.12.2022

День Гідності і Свободи

У ХХІ столітті у світі Україна асоціюється з Свободою, Волею, Нескореністю, Незламністю і Героїзмом. Тому сьогодні ми з високою свідомістю говоримо, від маленького до великого українця заявляємо: ми пам'ятаємо свою історію, ми пишаємося своїми героями, ми віримо у Перемогу нашої держави! У Крилоському ліцеї сьогодні відзначали День Гідності і Свободи " Територія Гідності ".

21:31 08.12.2022

Свято "ВИШИВАНКИ"

Вишивання моє, вишивання… Чорний – сум, а червоний – кохання. Синій – небо, зелений – буття. Вишиванка – це наше життя!

20:04 16.05.2019

Відзначення Дня української писемності та мови

Мова - це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов'я, прекрасна і барвиста, наче дощова веселка. Не можна ходити по рідній землі, не зачаровуючись виплеканою у віках рідною мовою.       Мова - серце народу. Так буде, до поки вона бринітиме у наших серцях.       З такими гаслами учні 9-10 х класів Крилоської ЗОШ І-ІІІ ступенів позмагалися в інтелектуальному конкурсі-грі "Мово українська, мово солов'їна", присвяченого Дню української писемності та мови. Було цікаво, пізнавально, захоплююче, корисно.

11:17 14.11.2018

Відзначення 100 - річчя створення ЗУНР

1 листопада - знаменний день в історії нашого краю. цей день - симвоол невмирущої ідеї столітньої боротьби галицьких українців за волю і свою державу.

23:04 13.11.2018