Проблемне питання школи:

Організація навчально-виховного процесу на засадах прогресивних педагогічних ідей, інноваційних технологій, особистісно-орієнтованого навчання і виховання дітей та учнівської молоді. Формування життєвих компетентностей учнів шляхом оволодіння ними технологіями життєвого успіху, практичними навичками повсякденного громадянського досвіду.

Завдання школи:

1. Удосконалювати форми, зміст і засоби навчально - виховного процесу, оволодівати   теорією і методикою диференційованого навчання, системою та ідеями національного виховання дітей, підлітків, юнацтва.
  2. Планувати та організовувати навчально-виховний процес з урахуванням природних здібностей, нахилів, інтересів дітей, їх психічного стану, інтелектуального та фізичного рівнів розвитку.