Крилоська загальноосвітня школа
Галицької районної ради Івано-Франківської області

Заходи з національно-патріотичного виховання

Свято "ВИШИВАНКИ"

Вишивання моє, вишивання… Чорний – сум, а червоний – кохання. Синій – небо, зелений – буття. Вишиванка – це наше життя!

20:04 16.05.2019

Відзначення Дня української писемності та мови

Мова - це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов'я, прекрасна і барвиста, наче дощова веселка. Не можна ходити по рідній землі, не зачаровуючись виплеканою у віках рідною мовою.       Мова - серце народу. Так буде, до поки вона бринітиме у наших серцях.       З такими гаслами учні 9-10 х класів Крилоської ЗОШ І-ІІІ ступенів позмагалися в інтелектуальному конкурсі-грі "Мово українська, мово солов'їна", присвяченого Дню української писемності та мови. Було цікаво, пізнавально, захоплююче, корисно.

11:17 14.11.2018

Відзначення 100 - річчя створення ЗУНР

1 листопада - знаменний день в історії нашого краю. цей день - симвоол невмирущої ідеї столітньої боротьби галицьких українців за волю і свою державу.

23:04 13.11.2018