Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Дата: 20.12.2022 22:12

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”, яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Дана акція проводилася і в Крилоському ліцеї.

Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. У нашому ліцеї за час акції проведено години спілкування;відеолекторії; тренінгові заняття;

бесіди, присвячені вирішенню конфліктів, запобіганню торгівлі людьми та профілактики насильства над дітьми з боку дорослих.

Учні обговорили шляхи запобігання поширенню ВІЛ - інфекції серед молоді. До цієї дати було створено виставку плакатів, присвячених цій тематиці.

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю діти переглянули відеоролики про людей з обмеженими можливостями.

До Міжнародного дня боротьби за ліквідацію рабства старшокласники обговорили обставини та причини, через які людина може потрапити в рабство та стати жертвою торгівлі людьми.

Мета проведення акції “16 днів проти насильства” – привернення уваги учнів до проблем насильства в дитячому та учнівському колективах, протидії насильству в сім’ї. Варто пам’ятати, що кожна людина має право на життя і не повинна бути жертвою насилля.

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 5 людей та у приміщенніНемає опису світлини.