З Останнім дзвоником!

Дата: 11.06.2020 21:55

Зі святом останнього дзвоника 2020!

Дорогі учні, шановні батьки та вчителі! Від колективу школи прийміть вітання з закінченням навчального року! Доля підготувала нам нелегкі випробування: на Сході нашої держави вже котрий рік точаться військові дії. У нас і в цілому світі поширюється підступна хвороба, спричинена вірусом COVID-19, яка загнала людство на карантин. Вперше в історії школи покоління випускників отримає документи без традиційного Останнього дзвоника. Для всіх цей рік був різний, сповнений нових відкриттів, важливих подій, простим або складним, але для всіх і кожного повний роздумів, висновків, планів. Дорогі діти! Хай час відпочинку не мине даремно, а наповнить всіх вас міцним здоров'ям і щастям, спокоєм і миром! Веселого і цікавого літнього відпочинку! Хочеться висловити слова щирої вдячності усім вчителям за натхненну працю в таких незвичних умовах, як дистанційне навчання, за любов до своїх учнів. Також велике дякую хочеться сказати батькам шкільної дітвори за співпрацю, адже без вашої допомоги і підтримки нам, вчителям, не вдалося б досягти успіху. Багатьом з вас прийшлось згадати своє навчання у школі і перевірити свої знання. Щастя вам, міцного здоров'я, витривалості і батьківської мудрості! Вітаємо випускників 2020-го року! Збігли і залишилися в минулому ваші шкільні дні і роки - безтурботна, весела, щаслива пора життя, сповнена мріями та сміливими планами. Нехай у вашій пам'яті залишиться якомога більше світлих спогадів про шкільні роки, а попереду у вас доросле життя, повне добрих вчинків та радісних переживань. Ми віримо у вас! Бажаємо успішно пройти всі випробування, досягти всіх цілей, втілити всі мрії, а головне - завжди залишатися гідними людьми.

Любіть свою родину, свій народ, Україну! В добру путь!